100% מימון לרכב

כמה פעמים התבוננת ברכבים חדשים חולפים על פנייך וחונים בסמוך לחנייה שלך?!

כמה פעמים ניסית לחסוך, לשבור תכניות חיסכון ולגרד עד השקל האחרון… תמורת החלפת רכב או רכישת רכב חדש?!

סנטרל פלוס מגשימה חלומות גדולים לאנשים פרטיים, באמצעות 100% מימון לרכב. את תכניות החיסכון אפשר לשבור מקסימום בעבור, חופשה בחו”ל ועוד פינוקים אחרים. בתוך כך, גם אם אין ברשותכם חסכונות או מזומנים מיותרים וגם לא מתחת לבלטות … תוכלו להחליף, את הרכב לחדש באמצעות מימון מלא לרכב.

עד 100% מימון לרכב יד ראשונה ושנייה

בעולם המודרני בו אנו חיים, הצורך בבעלות רכב אינו מוגדר כסופרלטיב או מותרות. בעלות על רכב מאפשרת לכול אחד, נוחות וגישה קלה לחיים. הוכחה לכך, היא אוכלוסייה רבה שמחזיקה בעלות על שני רכבים ואף יותר מכך. כאמור, מימון לרכב של סנטרל פלוס עד מאת האחוזים, מעניקה לכם מימון מלא לרכישת רכב גם מיד ראשונה ושנייה.

באמצעות פריסת תשלומים ובהתאמה להחזר חודשי, בו תוכל לעמוד ובהתאמה להכנסותיכם, באופן גמיש ונוח לרכישה רכב חדש או רכב מיד שנייה. תוכל גם להכיר את מסלולי ההלוואות של החברה, המעניקים ומציעים מימון מלא, הנושא ריבית אטרקטיבית וטובה מזו של הבנק.

מימון לרכב – בסנטרל פלוס … כול הדרכים המקובלות

תוכלו להיווכח כי רק בחברת סנטרל פלוס, ניתן לקבל עד 100% מימון לרכב ובתנאים אטרקטיביים וגמישים. בתמורה למימון המלא או החלקי, הרכב שרכשתם מהחברה ישועבד לבנק, או לחברה המעניקה את המימון לאורך כול תקופת התשלומים ועד לפירעונם המלא.

לפיכך, בתום התקופה, מוסר השעבוד מהרכב . תרצו להחליף שוב לרכב חדש או להתקדם בשנת הייצור ?!  יועצי החברה המקצועיים, ילוו אתכם מחדש, בכול זמן שיתאים לכם להחליף את הרכב בין אם תבחרו רכב מיד שנייה או בין אם רכב חדש. פקעה סבלנותכם, טרם פירעון מלא של תקופת האשראי?! תוכלו גם תוכלו להתחדש בשנת ייצור מתקדמת של הרכב, גם במהלכה של תקופת האשראי.

סנטרל פלוס איתך עד הרכב הבא והבא שלך !

 

obdo בניית אתרים בוורדפרס