מכירת רכבים חדשים

רכב חדש באפס קילומטראז’ הוא מנת חלקם של נהגים רבים ואם לא… של כולם. מכירת רכבים חדשים מדגמים רבים ושונים, קונים בחכמה ובגמישות בסנטרל פלוס.

חברת סנטרל פלוס, מעמידה לרשות לקוחותיה מגוון דגמי רכבים חדשים מפרטיים, רכבי 4×4 ועד מסחריות וטנדרים. מעוניינים ברכב חדש ?! סנטרל פלוס המקום האטרקטיבי לטרייד אין, מישן לחדש.

6 פלוסים לקניית רכב חדש בסנטרל פלוס:

+ שירות לקוחות מקצועי, אדיב, אישי ואמפטי.

+ רכבים מטופלים ושקיפות מלאה ללקוחות החברה.

+ המומחים הטובים ביותר בשוק מכירות הרכב בישראל.

+ מחירים אטרקטיביים והטבות ייחודיות.

+ מגוון רחב של רכבים חדשים.

+ 100%מימון ברכישת רכב חדש.

המלצות לרכישת רכב חדש

כל בעל או בעלת רכב, יודעים מה המשמעות של רכב בבעלות. לפיכך, נהיגה ברכב מלווה אתכם מידי יום בדרך לעבודה, לסידורים ולכול נסיעה בין אם קצרה או ארוכת דרכים. בתוך כך, רכב חדש משרת נאמנה, בנסיעה שקטה ובטוחה את בעליו.

ברכישת רכב חדש מומלץ לפנות למומחים בתחום, על מנת שהאחרונים יסייעו וימליצו לכם על רכישה נבונה, גמישה וכזו שתתאים למסגרת הפיננסית שלכם.

חלק מהמלצותיהם של המומחים בתחום מכירת רכבים חדשים, היא הכוונה והתאמה סוג הרכב ללקוחותיהם. בין אם התאמה למכונית קטנה, גדולה, למשפחתית, מסחרית וכדומה. כאשר עומד בראשם עדיפותו ורצונו של הלקוח.

כאמור, רכישה של מכונית חדשה, משפחתית וגדולה  מפנה מקום לכול המשפחה, בעלת רמת בטיחות גבוהה כאשר הדעה הרווחת כי מכונית גדולה אינה חסכונית. חשוב שתדעו כי בהרבה דגמים זו אלא קלישאה בלבד… נוכח הנטייה המודרנית, לפתח ולייצר דגמים משפחתיים, וחסכוניים שמדובר ברכבים חדשים.

כיום ניתן לרכוש רכב חדש במסלולי הלוואות שונים וביניהם, במימון מלא של מאת האחוזים. סנטרל פלוס מאפשרת ללקוחותיה ליהנות מרכב חדש גם עד  100% מימון לרכב.

טרייד אין לחדש – מעניק חסכון בזמן ובטיחות עליונה

בחירה בטרייד אין  מישן לחדש מעניקה לכם, חסכון בזמן ובטיחות עליונה. אם בעבר מכירת רכב נחשב לתהליך ארוך במשא ומתן עם נהגים שהתעניינו לרכוש רכב,  בהמשך לפרסום במודעה בעיתון או זו שמדביקים על השמשה האחורית… כיום תופסת תאוצה, שיטת המכירה והרכישה באמצעות  טרייד אין.

לפיכך, צמצום פערי הזמן הנו יתרון מובהק, ברכישת רכב חדש בשיטת הטרייד אין. מאידך, רמת הבטיחות אינה מצומצמת ומהגבוהות שיש ברכבים חדשים. אודות לטכנולוגיה המתקדמת ויצרניות הרכב שמתעלות ומשפרות, את רמת הבטיחות בכול שנת ייצור חדשה.

סנטרל פלוס, חברה שנוח, בטוח וקל לרכוש רכב חדש!

 

obdo בניית אתרים בוורדפרס