ליסינג מימוני

היסטוריית רכישת רכב חדש, הגשימה חלומות על גלגלים רק לבעלי ממון והון. מאז הקידמה ודרכי המימון השונים, אין פלא שהכבישים מוצפים רק ברכבים חדשים. התשובות לכך נעוצות בשיטת המימון לרכב, בעבור כול אדם ובעל עסק שרצה להגשים את חלום הרכב החדש, ולא יכל לו.

בעבר, מי שרצה לרכוש רכב חדש, היה צריך לחסוך מספר שנים לא מבוטלות ולהיפרד מכול ממונו, תמורת רכישת רכב מסוכנויות הרכב השונות. (100% מימון של בעל הרכב). כיום, באמצעות שיטת ליסינג מימוני, כול אחד יכול לרכוש איזה דגם, גודל וצבע של רכב שהוא כול כך רצה, רק  בשיטה הפוכה …חברת הליסינג היא זו שמעניקה מימון לרכישת הרכב, אשר הרוכש מחזיר את המימון באמצעות פריסת תשלומים.

בתוך כך, ליסינג מימוני הפך לפתרון ודרך נוחים לרכישת רכב באופן יעיל, גמיש וקל שמכניס אתכם למושב הנהג החדש. הדרך מאפשרת לאנשים פרטיים ובעלי עסקים קטנים, לרכוש רכבים במימון חלקי או מלא. בדיוק כמו שאתם צריכים, ובהתאם ליכולות הפיננסיות של כול אחד ואחת מכם.

גם אם קשה … אנחנו גמישים במימון!

עוד כשהליסינג המימוני בישר את “בשורת” המימון בעבור כול חולם הרכב החדש… בכול זאת היה נדרש מכול לקוח לממן כ – 30 אחוזים מעלות הרכב. כיום ניתן לממן עד 100% מימון לרכב, גם אם הונכם הפרטי טרם טפח בשקליו.

מדובר בענף פורח בשוק הרכב בארץ ובעולם. אנשים פרטיים ובעלי עסקים קטנים, מזהים את הפוטנציאל הגלום במימון רכב ובעיקר שהמימון הוא מלא.  בתוך כך, אפשרויות פריסת התשלומים גמישה וברובה נפרסת עד 5 שנים.

כמו כן, תנאי ההלוואה הבנקאיים יכולים לקרוץ לכם פחות, כשתגלו כי בחברת “סנטרל פלוס”, מאפשרים לכם להציץ על הריביות האטרקטיביות בהלוואה דרך החברה.

אז קנינו… ומה הלאה ?!

רכישת רכב באמצעות ליסינג מימוני של חברת “סנטרל פלוס”, יש גם אבא ואימא! כלומר: יועצי החברה מלווים אתכם לאורך התהליך למרות שמדובר בתהליך רכישה קצר ונוח. כמו כן, רק במרכז סנטרל פלוס מקבלים שנתיים אחריות על הרכב וללא תשלום נוסף.

 

 

obdo בניית אתרים בוורדפרס