טרייד אין

טרייד אין  הינה שיטה  פופולארית להחלפת רכב ישן בחדש. ענף מכירות הרכב בסוגיית הטרייד אין הפך בשנים האחרונות  למסורת וסוג של תרבות ברכישת רכבים, לכול אדם, בעל עסק, חברות וארגונים. בתוך כך, שיטה זו גורפת יתרונות רבים … החל מרכישה מידית של הרכב, אשר חוסכת בזמן והן בכסף. חכם אחד כבר אמר בעבר: “זמן זה כסף” . כך שאין אדם היום שאינו מעוניין לחסוך גם בזמן ובטח שבכסף.

במילים פשוטות יותר… שיטת הטרייד אין מאשפרת לכול אחד להחליף את רכבו ברכב חדש יותר ולהשלים את  פער המחיר בניהם. תן את רכבך וקח רכב חדש יותר. לצאת עם רכב חדש, תמיד אבל תמיד מעניק תחושה של חדשנות ונסיעה שקטה ובטוחה יותר. באמצעות שיטת הטרייד אין תוכלו לאפשר לעצמכם נסיעה חדשנית.

עסקאות טרייד אין בסנטרל פלוס:

בסנטרל פלוס מבצעים את כול שיטות הטרייד אין, תחת קורת מגרש ואולם תצוגת רכבים אחד. גם באתר אונליין תוכלו לבצע רכישות של רכבים באמצעות שיטת הטרייד אין ובפשטות ויעילות חדשנית. את כול הדרישות תשאירו לנו, לכם נדרש לבחור את סוג שיטת הטרייד אין.
+ טרייד אין להחליף רכב ישן תמורת חדש.

+ טרייד אין  החלפת רכב ישן ורכישת רכב יד שנייה במצב חדש.
+ רכישת רכב יד שנייה.
+ רכישה של רכב חדש  ללא תמורת החלפה ברכב ישן.

מגוון הרכבים בסנטרל פלוס עשיר ומגוון . לפני בחירת הרכב, יועצי טרייד אין בסנטרל פלוס מלווים את הלקוחות מבחירת הרכב וכול הצעדים המלאים לרכישת הרכב החדש, בזמן קצר ויעיל. כאמור, רגע לפני בחירת הרכב תתנסו בנסיעת מבחן, התרשמות ממסמכי הרכב, הטיפולים בו וכדומה. אנחנו מאמינים בשקיפות מלאה המתבקשת בכול דבר ולעילא לעילא ברכישת רכב.

יתרונה של שיטת הטרייד אין, מפתה כול נהג. בקלות ה”בלתי נסבלת” של שים את הרכב וקח עכשיו רכב חדש. מאידך, חשוב לבחור בחברה אמינה, שתספק את כול השירותים הנדרשים ורכב תקין בכול חלקיו והיבטיו.

אפשרויות מימון בטרייד אין

תנאי המימון הקיימים בעידן בו אנו חיים לצורך רכישת רכב, עולים על כול דמיון ומתאימים לכול כיס. כאמור, ניתן אפילו לרכוש רכב יד שנייה גם באמצעות כרטיס אשראי. בתוך כך, סנטרל פלוס מאפשרת ללקוחותיה לרכוש רכב טרייד אין עד  – 100% מימון  לרכב.
בכול מסלולי המימון שתבחרו, ניתן לבצע פריסת תשלומים רחבה בין 2-5 שנים, פריסה המאפשרת  לכם להמשיך בכלכלה נבונה. בתוך כך, תוכלו להיווכח כי הריבית האטרקטיבית של סנטרל פלוס, ברכישת רכב בשיטת הטרייד אין היא הטובה ביותר.

טרייד אין בסנטרל פלוס זה פלוס לרכב הישן!

 

obdo בניית אתרים בוורדפרס